Obtenir o recuperar contrasenya

Per obtenir o recuperar la contrasenya introdueix el DNI i la rebrŕs al teu e-mail.

<< Tornar
Programa de classes dirigides i cursos



Hora Sala Intensitat Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
7:15-8:00 1 baixa     Spinning        
7:15-8:00 2 baixa Manteniment  Manteniment   Estiraments  Manteniment    
8:00-8:45 1 mitja Cardio-to Spinning Cardio-to Wellness-Fit Power. Pump    
8:30-8:45 S.Fitness mitja Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals    
8:00-9:00 piscina baixa   Gim-estil tècnica   Gim-estil tècnica      
10:00-10:45 piscina baixa Aquagim     Aquagim Aquagim    
10:30-11:15 1 variable             Wellness-Fit
10:45- 11:00 S.Fitness mitja           Abdominals Abdominals
11:00-11:45 1 variable           Wellness-Fit  
11:00-11:45 1 baixa Cos i Ment   Cos i Ment   Cos i Ment    
11:00-11:45 2 baixa   Treball Postural   Treball Postural      
11:30-12:15 piscina mitja             Aquagim
12:00-12:45 1 baixa   Spinning   Spinning      
12:00-12:45 1 alta           Spinning  
12:00-12:45 piscina mitja Aquagim   Aquagim   Aquagim Aquagim  
12:00-13:00 S.Platja baixa         Walking Cnb    
12:30-13:15 1 alta             Spinning
12:40-11:55 S.Fitness mitja Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals    
13:00-13:45 2 mitja  Manteniment  Manteniment  Manteniment  Manteniment      
13:00-13:45 2 mitja         Estiraments    
13:00-13:15 S.Fitness mitja           Abdominals Abdominals
13:20-14:05 1 mitja             Power-Pump
13:45-14:30 piscina baixa Gim-estil ini.   Gim-estil ini.        
14:00-14:30 S.Platja baixa Inicia Running              
14:00-14:45 S.Platja baixa       Inicia Running        
14:00-15:00 1 alta         Spin-strech    
14:00-15:00 1 alta Spin-abdo            
14:00-14:45 1 alta   Spinning   Spinning      
14:00-14:45 1 alta     Spinning        
14:15-15:15 S.Platja alta      Running Cnb    Running Cnb        
14:30-15:15 2 variable Power circuit       Power circuit    
14:30-15:30 piscina alta Gim-estil rend.   Gim-estil rend.   Gim-estil rend.    
14:30-15:30 piscina mitja   Gim-estil tècnica   Gim-estil tècnica      
14:45-15:30 1 variable   Wellness-Fit   Wellness-Fit      
14:45-15:00 S.Fitness mitja Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals    
14:50-15:30 1 alta     Power-Pump        
17:15-17:30 S.Fitness mitja Abdominals   Abdominals   Abdominals    
17:15-17:30 S.Fitness mitja   Glutis   Estiraments      
18:15-19:00 3 variable   Wellness-Fit   Wellness-Fit      
18:15-19:00 1 alta Cardio-to   Cardio-to        
18:15-19:00 1 variable         Aerobic    
18:15-19:00 2 mitja Manteniment Manteniment Manteniment Manteniment  Manteniment    
18:15-19:00 1 alta   Power  Pump   Power  Pump      
19:05-19:20 S.Fitness mitja   Estiraments   Estiraments      
19:15-20:00 2 mitja   Ini. Power Circuit   Ini. Power Circuit      
19:15-20:00 2 alta Power circuit   Power circuit   Power circuit    
19:15-20:00 1 variable Wellness-Fit   Wellness-Fit   Cardio-tó    
19:15-20:00 piscina mitja Aquagim   Aquagim        
19:15-20:00 piscina mitja   Aquamix   Aquamix      
19:15-20:00 1 mitja   Spinning   Spinning      
20:00-21:00 piscina alta Gim-estil rend.   Gim-estil rend.   Gim-estil rend.    
20:05-21:00 2 alta   Power circuit   Power circuit      
20:00-21:00 piscina mitja   Gim-estil tècnica   Gim-estil tècnica      
20:15-21:00 1 alta Spinning   Spinning   Spinning    
20:30-20:45 S.Fitness mitja Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals Abdominals    
21:00-21:15 S.Fitness mitja Glutis Estiraments Glutis Estiraments Glutis    
ACTIVITATS DIRIGIDES AMB COST ADICIONAL
9.15-10.00 piscina baixa   Nat. Adults   Nat. Adults      
9.30-10.15 piscina baixa           Nat. Adults  
10:30-11:30 1 baixa   Pilates matt     Pilates matt       
11:00-11:45 piscina baixa   N.Terapèutica Nat. Adults N.Terapèutica      
11.30-12.15 piscina baixa Nat. Adults   Nat. Adults        
12:00-13:00 3 baixa   Tai-txí      Tai-txí         
13:00-14:00 karate variable Karate     Karate     Karate      
13:00-14:30 karate mitja       D. Personal        
14:00-15:00 karate variable Karate     Karate     Karate      
14:15-15:15 3 mitja   Pilates matt     Pilates matt        
14:30-15:30 3 mitja     Ioga      Ioga      
18.00-18.45 piscina baixa   Nat. Adults   Nat. Adults      
18.30-19.15 piscina baixa Nat. Adults   Nat. Adults        
18:15-19:00 karate variable Karate     Karate     Karate      
19:00-20:00 3 mitja   Ioga      Ioga         
19:00-20:00 karate variable Karate     Karate     Karate      
19:00-20:30 karate mitja   D. Personal            
20.15-21.00 piscina baixa Nat. Adults   Nat. Adults        
20:00-21:00 karate variable Karate     Karate     Karate      

*Els cursos d'aprenentatge i perfeccionament són activitats amb cost addicional. A recepció us informaran

** Running- Cnb del 15 Septembre al 20 Juny
***L' horari, les classes i els monitors poden patir modificacions
Pg. Joan de Borbó, 93 08039 Barcelona | Tel: 93 221 46 00 | cnb@cnb.es
Notes legals | Tots els drets reservats | Webmaster

Col·laboradors: